לימודי המשך מתקדמים אונליין בפסיכותרפיה פסיכואנליטית

שנה"ל 2020-2021

מיקוד שנתי: תיאוריות יחסי אובייקט

הרצאה LIVE אחת לשבועיים שנשלחת גם כהקלטה

חומרי קריאה סרוקים ונגישים דיגיטלית מהנייד
התכנית מוכרת בהפ"י במובהקות מלאה

ללמוד מהבית עם מרצים מובילים מהארץ ומהעולם

על מה ולמה

תכנית האונליין שלנו הוקמה בשנת 2019 בראש ובראשונה כדי להנגיש למטפלים את המרצים הטובים ביותר לפסיכותרפיה ולפסיכואנליזה מהארץ ומהעולם ללא מגבלת זמן ומקום, בעלות נוחה ועם גמישות מקסימלית.

אנו מסיימים זה עתה את שנת הלימודים הראשונה בה למדו פסיכולוגים, פסיכיאטרים ופסיכותרפיסטים רבים.
התכנית זכתה לתגובות נלהבות באופן חסר תקדים והעניקה לתלמידנו לאורך השנה עוגן מקצועי, הזנה אינטלקטואלית ומרחב חי להפריה מקצועית.
אנו נרגשים וגאים לפתוח את השנה השנייה כאשר מטפלים רבים ממתינים לה בקוצר רוח. 

כיוון שכל שנה עומדת בפני עצמה, ניתן להרשם בשמחה גם ישירות לשנה זו.

המרצים שלנו הם מרצים בכירים בבתי ספר לפסיכותרפיה בארץ ובעולם, אך הקורסים שלנו נבנים במיוחד עבור התכנית.

לפיכך, התכנית מתאימה גם למי שכבר למד בבתי הספר התלת שנתיים לפסיכותרפיה, שכן יש בה חיבורים חדשים ופרספקטיבה רעננה על החשיבה הפסיכואנליטית הקלאסית.

התכנית פעילה לאורך כל שנת הלימודים האקדמית, והשיעורים בה מתקיימים בוידאו אחת לשבועיים למשך 90 דקות כך שהמרצה וכל הנוכחים רואים ושומעים זה את זה LIVE בזמן אמת.

כל השיעורים החיים מוקלטים, ונשלחים גם כהקלטה וגם כתמלול כתוב, לטובת מי שלא השתתף בשיעור החי או מי שרוצה לחזור על החומר.

השנה הקרובה  מוקדשת לתיאוריית יחסי אובייקט בדגש על קליין וויניקוט. המרצים יצאו מתוך החשיבה הקלאסית, וירחיבו את השיח אל עבר שכבות נוספות בפסיכואנליזה ובחשיבה הקלינית בת זמננו.

מבנה התכנית

מי יכול להירשם?

כדאי לדעת!

על מי שעומדת בראש התכנית

גילי אגר היא פסיכולוגית קלינית מומחית ויזמית בתחום הטיפול. היא הקימה לפני 9 שנים ומנהלת כיום את "טיפול קרוב -טיפול פסיכולוגי בוידאו לישראלים בעולם", פרוייקט שסייע לאלפי ישראלים ברחבי העולם לקבל טיפול נפשי בעברית. בשנתיים האחרונות הקימה ומנהלת את "לימוד קרוב" במסגרתו אלפי מטפלים למדו קורסים אונליין בתחום הטיפול.

 "אני מאמינה שאפשר וחשוב לרתום את הטכנולוגיה לטובת הבריאות הנפשית, הפיסית והחברתית שלנו: לחבר בין אנשים, להנגיש טיפול וללמד אנשי מקצוע באמצעות המורים הטובים ביותר בעולם, ללא מגבלת זמן ומקום."